İletişim Hattı +90 (342) 862 11 26
Haberler

YILLIK MUNZAM AİDAT ÖDEMELERİ HAKKINDA

  • 25.06.2024
  • islahiye

SAYIN ÜYEMİZ,

Yıllık Aidat Munzam Aidat, her yılın HAZİRAN ve EKİM aylarında iki eşit taksitte ödenir. Zamanında ödenmemeleri halinde 6183 sayılı Kanun uyarınca yürürlükte bulunan oranlarda günlük olarak hesaplanarak gecikme zammı tahakkuk ettirilir. Zamlı veya hükmen ödeme durumunda kalınmaması için açıklanan yasalara göre hareket edilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede; üyelerimizin kanunda belirtilen süreler içinde yıllık aidat ve munzam aidat borçlarının 1. taksitini online olarak aşağıdaki banka hesap numaraları verilen banka şubelerine en geç 30 HAZİRAN 2024 günü mesai saati sonuna kadar yatırması gerekmektedir. 5174 sayılı kanunun 77. maddesinde, zamanında ödenmeyen yıllık aidat ve munzam aidat ile kesinleşmiş gecikme zamlarının tahsili hakkındaki Yönetim Kurulu kararlarını ilam hükmünde kabul etmekte ve buna göre icra işlemlerinin yerine getirileceğini belirtmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

 NOT: Ödemelerinizi, Online olarak aşağıdaki banka hesap numaralarına yapabilirsiniz.

Aidatlar ödenirken firmanın unvanı, oda sicil no ve ödemenin aidat ile ilgili olduğunun belirtilmesi önemle rica olunur.

Saygılarımızla,

 

Kadir TÜRKMEN

GENEL SEKRETER

 

VAKIFBANK İSLAHİYE ŞUBESİ – TR650001500158007305533111

 

 

 NOT: Ödemelerinizi Kredi Kartı İle online olarak yapmak için,

 E-belge ve Aidat Ödeme Sistemine Kayıt Olabilirsiniz: https://ebelge.tobb.org.tr

Kayıt Olmadan Hızlı Aidat Sorgulamak ve Ödemek İçin: https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp

 

  • YILLIK MUNZAM AİDAT ÖDEMELERİ HAKKINDA

İslahiye Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç