İletişim Hattı +90 (342) 862 11 26
Haberler

Odamız Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi Projesi Lansmanına Katıldı

  • 03.10.2023
  • islahiye

Odamız   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  hizmet binasında düzenlenen "Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi" projesi lansman toplantısına katıldı.

Gaziantep Sanayi Odası’nın  öncülüğünde hazırlanan projenin lansman toplantısına Odamızı  temsilen Yönetim Kurulu Başkanı SelahattinTÜRKMEN katıldılar.

11 ilde yaşanan deprem felaketinin ardından GSO ve IOM iş birliğinde hazırlanan, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman ve Antakya’daki imalat sanayinin yol haritasının yer aldığı "Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi" projesi Ankara'da, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla tanıtıldı.

Düzenlenen tanıtım toplantısında bir açıklama yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu “Gaziantep Sanayi Odası’nın öncülüğünde hazırlanan ''Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi'' raporunu TOBB’da açıkladık. Raporda, depremden etkilenen illerimiz ve ilçelerimizdeki yerel, bölgesel kalkınmaya yönelik somut öneriler yer alıyor. Unutmayalım ki, şehirlerimizi yeniden ayağa kaldırmanın yolu bölge ekonomisini canlandırmaktan geçiyor.” dedi.

  • Odamız Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi Projesi Lansmanına Katıldı
  • Odamız Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi Projesi Lansmanına Katıldı

İslahiye Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç