• Islahiye http://www.booked.net
    +35°C

Haberler

12
Enflasyonla Mücadele Programı İndirim Kampanyası

  Bilindiği üzere, hükümetimiz tarafından enflasyonla mücadele programı çerçevesinde ülke gelinde “İndirim Kampanyası” başlatılmıştır. 81 il ve 160 ilçede Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında yer alan 365 Oda/Borsamız ile üretim gerçekleştiren ve çeşitli ürünlerin ticaretini yapan Oda/Borsa üyelerinin İndirim Kampanyasına katkıda bulunması önem arz etmektedir.


[Devamını oku...]

12
Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu Toplantısı

     Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde bölge sorunlarının görüşüldüğü Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu Toplantısı; Ticaret Odalarının Başkan ve Genel Sekreterleri’nin katılımlarıyla Gaziantep' te gerçekleştirildi.Toplantıya ayrıca TOBB Daire Başkanı Hasan ERBAY ile Adana Sanayi Odası Başkanı ve aynı zamanda TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki KIVANÇ katılım sağladılar. 

 


[Devamını oku...]

12
 İlçe Müftümüz sayın Ramazan YILDIRIM' a hayırlı  olsun ziyaretinde bulunduk

  Oda Yönetim Kurulu olarak ilçemizde göreve Başlayan İlçe Müftümüz sayın Ramazan YILDIRIM' a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

[Devamını oku...]

11
İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit TAHTA ya Hayırlı Olsun Ziyareti

  Oda Yönetim Kurulu olarak ilçemizde göreve Başlayan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit TAHTA ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.


[Devamını oku...]

11
Doç.Dr. Necip Fazıl YILMAZ ve Prof. Dr. Hacı Mustafa PAKSOY Odamıza Ziyaret

  Odamız akademik Danışmanı Doç.Dr. Necip Fazıl YILMAZ ve İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacı Mustafa PAKSOY odamızı ziyaret ederek Oda Başkanımız Selahattin TÜRKMEN ile istişarelerde bulundular.


[Devamını oku...]

11
Gaziantep Büyük Şehir Belediyesi Tohum Desteği Programı

  Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin TÜRKMEN Gaziantep Büyük Şehir Belediyesi Tohum Desteği Programına katılarak bölge ekonomisinde büyük yer tutan tarım ekonomisine katkıda bulunan bu tür projelerin arttırılması hususunda elinden gelen desteği vereceğini belirtti.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 8İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  İleri   Son   
Yazdır