• Islahiye http://www.booked.net
    +35°C

Haberler

14
Oda Başkanımız SELAHATTİN TÜRKMEN’den Bayram Mesajı

 Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayan Başkan TÜRKMEN "Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir. Bu anlamlı bayramın milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum. " dedi.

[Devamını oku...]

11
 İSLAHİYE TİCARET ODASINDA ÜYE AİDAT BORÇLARINA YAPILANDIRMA DÖNEMİ BAŞLADI  7143 SAYILI YAPILANDIRMA KANUNU KAPSAMINDA ÜYE AİDATLARINA FAİZ AFFI GETİRİLDİ BAŞVURU İÇİN SON TARİH 31 TEMMUZ 2018
  İSLAHİYE TİCARET ODASINDA ÜYE AİDAT BORÇLARINA YAPILANDIRMA DÖNEMİ BAŞLADI 7143 SAYILI YAPILANDIRMA KANUNU KAPSAMINDA ÜYE AİDATLARINA FAİ...

[Devamını oku...]

31
 Ak parti Gaziantep Milletvekili Adayları Nejat Koçer ve Yaşar Atılgan dan İslahiye Ticaret odasını  ziyaret etti.

 Ak parti Gaziantep Milletvekil Adayları Nejat Koçer ,Yaşar Atılgan İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural , Ak parti islahiye ilçe Başkanı İbrahim Erdoğan ve parti üyeleri ile birlikte İslahiye Ticaret odasını ziyare ettiler.Milletvekili Aday tanıtımı sonrası,İslahiye Ticaret oda başkanı Selahattin Türkmen  oda hakkında kısa bir bilgilendirme konuşması yaptı.Ziyaret sonrası oda önünde hatıra fotoğraf çekildi.

[Devamını oku...]

07
Türk Halk Müziği Korosu Bahar Konseri

  İslahiye Ticaret Odası Türk Halk Müziği Korosu bahar konseri  Şef Ceren Tarıkahya yönetiminde İslahiye Belediye konferans salonunda yurdun dört köşesinin muhteşem türküleri ile muhteşem bir konser verdi.


[Devamını oku...]

22
GAZİANTEP İLİ ODA/ BORSALARI GAÜN VE TEKNOPARK İŞBİRLİĞİ İLE GENEL SANAYİ FUARINDA BULUŞUYOR

  Gaziantep ili sınırlarında faaliyet gösteren Oda ve Borsalar; Gaziantep Üniversitesi Teknopark işbirliğiyle ve KOSGEB desteğiyle Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek olan genel sanayi fuarına katılacaktır.


[Devamını oku...]

22
Akademik Danışman

  Yerel ve bölgesel ölçekte doğru politikaların tasarlanması ve ekonomik hedeflere ulaşılabilmesi için hem iş dünyasının talep ve ihtiyacının yakından takip edilmesi hem de yerel kalkınma gündeminin sağlıklı biçimde tespit edilmesi amacıyla TOBB, ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesini başlatmıştı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 6İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  İleri   Son   
Yazdır